Chiptuning

Pierwsza w Polsce książka  tłumacząca od podstaw, jak zostać samodzielnym tunerem.                                         

BRAK KSIĄŻEK W MAGAZYNIE! WYSYŁKA BĘDZIE ZREALIZOWANA PO 30 MAJA

149 zł

Książka ta, to zbiór wiedzy z kilkunastu lat praktyki, gdzie znajdziesz wiele podstawowych informacji, być może już dla Ciebie wiadomych, ale zebranych w całość, gdzie w trakcie „robienia moda” możesz do niej wrócić i skorzystać z różnych wzorów zawartej w książce. Jednym słowem książka jest zapalnikiem, drogowskazem, kopniakiem o kilkanaście stopni w górę jeżeli rozpoczynasz przygodę z chiptuningiem.

Jeśli zadajesz sobie poniższe pytania, to ta książka jest dla Ciebie!

Jakie narzędzia i oprogramowanie potrzebuję aby zacząć?

.

Jak jednym urządzeniem zaprogramować 99% sterowników silnika?

O ile maksymalnie mogę podnieść moc mojego silnika aby było to bezpieczne?

Podstawowe błędy początkującego tunera - jak ich uniknąć?

Czego dowiesz się z książki?

Przeczytaj fragment

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

O książce czytelnicy

3.6/5
Książka napisana prostym językiem. Sporo treści jest w internecie ale tutaj jest to zebrane razem wiec nie trzeba szukać w różnych miejscach.
Fajnie że w końcu ktoś zebrał informacje o chiptuningu w jednym miejscu. Przydała by się wersja elektroniczna jeszcze.
Trochę drogo ale temat ogarnięty dobrze. W sumie to dużo informacji jest w necie.
Książka sama w sobie spoko, trochę mało o benzynach. Dużo wzorów i szacun za zebranie tego w całość.
Zajmuje się chiptuningiem od kilku lat i pierwsze rozdziały można sobie odpuścić. Dla mnie fajnie opisany moduł strojenia na stage 3.
Ta cena to za darmo. Niektóre serwisy plikow tuningowych powinny sobie kupic ta książkę i poprawić duration MAP bo przeważnie jest sieczka.
Nagłówek slajdu
Joł mom tyn Buch i se mojy 1.9 tdi zrobioł że ni kopciy. Yno jeszcze pumpki na Hf-y zmiynia i bana w kuncu 220 kuni mioł
Previous slide
Next slide

Od autora

chiptuning

Kilkanaście lat temu, gdy chciałem zostać tunerem samochodowym próbowałem dotrzeć, znaleźć odpowiednie szkolenie na ten temat. Ku mojemu rozczarowaniu nie znalazłem żadnych kompetentnych informacji. Wiedza ściśle strzeżona przez praktyków była dla mnie nieosiągalna.  Nie pozostało nic innego, jak samemu rozpocząć naukę na własnych błędach i samochodach klientów. Dzisiaj w dalszym ciągu wiedza na temat nauki chiptuningu jest bardzo skąpa. Postanowiłem więc opisać w pierwszej książce moim zdaniem podstawy, jakie należy opanować aby móc samodzielnie wykonywać modyfikacje silników spalinowych.

Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że po przeczytaniu tej książki nie będziesz od razu „tunerem”. Do tego potrzeba jeszcze praktyki, a do tego z kolei wymagane są odpowiednie sprzęty i oprogramowanie. Na runku istnieje wiele bezpłatnych wersji oprogramowania, które między innymi opisujemy w naszej książce.